Sen Anlat Karadeniz 9.son bölümde; Asiye'den duydukları ile kulaklarına inanamayan Tahir'in Nefes'e olan merhameti sevdaya doğru dolu dizgin sürüklenmektedir. Diğer bir yandan Tahir ve Nefes'i yan yana gören köylülerin dedikoduları devam ederken, annesinin Nefes'e olan zulmünü gören Tahir yine deliye döner. Nefes'e gurbet edilen Karadeniz'i terk etmeye razı olan Tahir, ona buralardan gitmeyi teklif eder. Öte yandan Nefes, kendisi gibi kanadı kırık bir kuşun yaralarını sarmak için elinden geleni yapacaktır. Ancak bunun arkasından hiç beklenmedik bir oyun vardır. Sen Anlat Karadeniz 9.bölüm finalinde herkesi şok edecek ittifak ortaya çıkar. Peki, her bölümü ile seyirciyi ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz son bölümün ardından, merakla beklenen Sen Anlat Karadeniz 10.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ 10.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Aslantepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 10.bölümü ile 28 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak. 

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abisinin ihanetini öğrenen Tahir, Karadeniz gibi köpürür. Yaşadığı büyük acıyla dalgalanırken, onu sakinleştiren tek şey, artık limanı bildiği Nefes'in "sana ihtiyacım var" demesi olacaktır. Nefes daha Mustafa'nın ihanetini sindiremeden, kendisi gibi bir şiddet mağduruyla karşılaşarak bir kez daha sarsılır. Sürmene'de çıkan dedikodulardan Osman Hoca'nın Nefes'e evini açtığını duyan bir kadın, kendisini medreseye atmıştır. Nefes, kendi acılarını bir yana bırakarak bu yaralı kuşu iyileştirmeye girişir. Ama bir yandan kabusları, bir yandan Vedat'ın Nazar üzerinden giriştiği merhamet oyunu, bir yandan köydeki dedikodular, Koca Karadeniz'e sığmaya çalışan minicik kadını iyice nefessiz bırakır. Nefes'in imtihanına bir de Saniye'nin büyük şiddeti eklenince, abisinin ve annesinin ihanetini sindiremeyen Tahir, bir kez daha kendini feda eder: "Bu topraklar bana memleket sana gurbet Nefes. Bırak gurbete düşen ben olayım!" Kaleliler dağılıyor mu? Bağrına mazlum bir ana-oğlu sığdıramayan Karadeniz ailesi bunu nasıl ödeyecek? Bir yandan Sayar-Dağdeviren ittifakının sonuçlarıyla uğraşan, bir yandan iyice yalnızlaşan Mustafa neler yaşayacak? Karadeniz bu imtihandan sınıfta mı kalacak?

SEN ANLAT KARADENİZ 10.BÖLÜM FRAGMANI