Maçka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki mahalleler tarayarak arızalı ve sorunlu yolların bakım ve onarımını sürdürüyor.

MAÇKA BELEDİYESİ YOL BAKIM  ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Maçka genelindeki sorunlu yolların bakım ve onarım çalışmalarını aksatmadan sürdüren Maçka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu doğrultuda Alataş, Ocaklı ve Hızarlı mahallelerindeki yollarda meydana gelen deformasyonlara müdahale ederek, bozulan yolların bakım veonarımını gerçekleştiriyor.

CADDE VE SOKAKLAR ELDEN GEÇİRİLİYOR

Ekipler belirlenen program dâhilinde Maçka sınırları içerisindeki yollardaki çalışmalarada hız kesmeden devam ediyor.

Yapılan çalışmalar doğrultusunda daha önceden tespit edilen her mahalle, her cadde ve sokak bir bir elden geçirilirken, mahalleler tek tek taranarak görülen olumsuzluklar gideriliyor.

VATANDAŞIN BEĞENİSİ TEŞVİK EDİYOR

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, vatandaşa hizmet için çıktıkları bu yolda her talebi inceleyerek çözüme kavuşturmak için çaba gösterdiklerini belirterek, çalışmalarını bundan sonra da sürdüreceklerini kaydetti.

Başkan Koçhan; “Ekiplerimiz zor ve önemli bir görev yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğümüzün yaptığı çalışmaların vatandaşlar tarafından da takdir görmesi bizim de yaptığımız her işe daha büyük bir şevk ile sarılmamızı sağlıyor.” şeklinde konuştu.