mackahaber @ gmail.com

Şampiyon olunamazsa Türkiye Kupası alınsın deniliyordu.O trende kalkınca bari Avrupa olsun dedik.Yazdık çizdik.Trabzon yönetimi de ''Bu takım Avrupaya gidecek''demeçlerini vermekte geri kalmıyordu.Eh geriye alınacak gidilecek bir şey kalmadı.Havlular bizden olsun bari.

Ersun Yanal ,maç sonrası yine taraftarın ağzına bal sürmeye devam etti.Olcay Şahan''Beraberliğe sevinmişlerdir''demiş. Fenerbahçe şampiyonluk yarışından koptuğu için maça asılmadı bunu diyemiyor.Trabzon ikinci yarı tek kale oynadı da ne oldu .Hiç?Trabzonspor'da bal yapmayan arı,bol miktarda mevcut.

Trabzon ,kanatları özellilkle sol kanadı fazlasıyla kullansa da son vuruşlarda beceriksizdi.Uzaktan şut çekme konusunda futbolcuların  kendilerine güveni kalmamış.Bakmayın Bero'nun attığı gole.Kendisi de şaşırmış gibiydi.Gole kendisi de inanamadı.Trabzonun forvetleri sadece kağıt üzerinde forvet gerisi hikaye.Sahada forvetim diye dolaşan iki futbolcu işte.

Bu forvetlerle 50.yılda şampiyonluk mucizelere kalır.

Onur, kendi hatasından kendini sakatladı.Onur bunları sezon sonu yaklaştığında hep yapıyor.Ofsayt olduğunu bile bile Emenikeyle ikili mücadeleye girmenin mantığını anlayamadım.Yediği golde hatalı olabilir ;ancak daha önceki maçlarda yaptıklarını düşündüğümüzde her kalecinin başına gelebilir diyerek geçiştirmek taraftarıyım.Onur'dan ziyade Estaban için söylenecek çok şey var.Bana göre çıktığı maçlarda iyi bir grafik çizdi.Kendisiyle sözleşme yenilenmesi konusunda Trabzon acele etmesi lazım.Takıma gün geçtikçe alışıyor.Değerlendirilmesi gereken  oyunculardandır Esteban.Oyuna girdikten sonra yapmış olduğu üç ciddi kurtarış öyle kulak arkası edilecek bir kurtarış değildi.

Yan hakemin ofsaytı görmediği Ali Palabıyıklı hakem dörtlüsü sınıfta kalmıştır.İkinci yarıdan bu yana ilk kez hatalı hakem kararı verildi.

Basında da yazıldığı gibi ''Kaybedenler kuluplerinin maçları var haftaya .(Bursa-Trabzon maçı) Sonucu merak eden izlesin.Kaybedenlerin en kaybedenini bulmak adına izlenmeye değer bir maç olacak.